Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

www.etnopark.beskidy24.pl

portrait

Nawigacja

Żywiecki Park Etnograficzny » reportaże » Ferie w Skansenie

Data: 27 stycznia 2015

Ferie w Skansenie

Ferie w Skansenie

W okresie tegorocznych ferii zimowych Żywiecki Park Etnograficzny w Ślemieniu przygotował specjalną indywidualną ofertę edukacyjną.

 

Pomiędzy 19 stycznia a 1 marca 2015 roku w skansenie realizowane będą interesujące programy, łączące kreatywną zabawę z nabywaniem nowych umiejętności.

 

Zajęcia są skierowane głównie do osób indywidualnych (szeroka oferta edukacyjna dla grup zorganizowanych znajduje się w zakładce na stronie główniej skansenu).

 

 

„Ferie w skansenie” to propozycja spędzenia wolnego od nauki czasu w muzeum – w miejscu, które daje niedostępną nigdzie indziej możliwość bezpośredniego obcowania ze sztuką ludową oraz stwarza wyjątkowe warunki do nieszablonowego zdobywania wiedzy a także wspaniałej zabawy.

 

Program „Ferii w skansenie” obejmuje spotkania o charakterze warsztatowym, które będą realizowane w okresie ferii zimowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Z uwagi na konieczność indywidualnego przygotowywania warsztatów prosimy o wcześniejsze zgłoszenia udziału w zajęciach pod numerem tel. 534 631 330, lub adres mailowy etnopark@slemien.pl

 

 

W ofercie mamy dla Państwa spotykania o tematyce:

 

a)      Warsztaty zdobienia tradycyjnych zabawek ludowych – 8 zł/os (brutto)

 

Uczestnicy warsztatów poznają historię, bogactwo form oraz sposoby zdobienia tradycyjnych drewnianych zabawek ludowych z terenu Żywiecczyzny. Będą także mieli możliwość własnoręcznie pomalować drewnianego ptaszka, którego zabiorą ze sobą.

 

b)      Warsztaty zdobienia techniką Decoupage – od 10 do 15  zł/os (brutto)

 

 

Uczestnicy warsztatów poznają podstawy techniki Decoupage, sposoby nakładania farb podkładowych, nakładania lakieru, postarzania czy innych stosowanych metod. Samodzielnie będą mogli ozdobić drewniane podkładki pod kubeczki czy zakładkę do książki.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach !

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009